poniedziałek, 7 października 2013

Dress khaki

   13:39                 1 komentarz
Korzystając z pięknej pogody postanowiłam trochę zaszaleć (jak to trafnie podsumowała jedna z klientek – poczułam wiosnę).
Ostatnio w moich zestawach przeważały spodnie, więc sukienka była świetną odmianą, a ta którą wybrałam dodatkowo kojarzy mi się z beztroskimi czasami, mniejszą ilością obowiązków, a większą wolnego czasu... Aż trudno uwierzyć, że jeszcze 5 lat temu tak było... Ostatnio coraz częstej stwierdzam, że pracoholicy też czasami potrzebują relaksu, a to dla mnie coś nowego, bo generalnie o pracy mogę rozmawiać 24h. Nawet po przebudzeniu moje pierwsze słowa często dotyczą pracy (haha niezły dowcip „często”– prawie codziennie). Nawet moje dziecko ostatnio ciągle mówi o naszej pracy, ale jak może być inaczej skoro więcej czasu spędza z nami w pracy niż w przedszkolu.
Gdybym trochę odpuściła M. byłby szczęśliwy...
Czy Wy zakładając określony strój macie z nim jakieś skojarzenia?

Kardigan– Berretti
Sweter – Reserved
Sukienka– House
Botki – Dea Shop
Torebka – Mango

1 komentarz:

  1. Tak skojarzenia stroju z wydarzeniami często się zdarzają. Manie się podoba Twój spokojny zestaw.Serdecznie pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Gdy zostawisz swój komentarz na pewno do Ciebie zajrzę, a jeśli dodasz mnie do obserwowanych sprawisz mi tym przyjemność, a ja się odwdzięczę.

Czasami praca nie pozwala mi przez kilka dni, a nawet tygodni zaglądać na bloga, zatem proszę o wyrozumiałość:)