O MNIE


 
 Mam na imię Joanna, 41 lat i jestem mamą kochanego ośmiolatka.

Bloga będę traktować jako odskocznię od pracy. Jestem pracoholiczką, więc część moich myśli skupię na blogu, a nie na pracy zawodowej...a tym samym mąż będzie miał chwilę wytchnienia....od ciągłego "gadania" o pracy....

Lubię modę, jednak nie podążam ślepo za trendami. Kocham buty na obcasie, a czym wyższy tym lepiej :). W swoich stylizacjach łączę rzeczy nowe i vintage (nie z second handów, ale z mojej szafy, nawet sprzed 10 lat, chociaż zdarzają się również starsze...).
Pewnie zastanawiacie się co znajdziecie na moim blogu. Wszystko, a przede wszystkim stylizacje, recenzje kosmetyków przede wszystkim dla trzydziestolatek+, posty dotyczące maluchów, facetów, ciekawych miejsc, jedzenia...i czas pokaże co jeszcze...


Kontakt: janelifestyle1@gmail.com

W życiu trzeba się starać o dwie rzeczy: po pierwsze, aby zdobyć to, czego pragniemy, a po drugie, żeby potem umieć się tym cieszyć. Tylko nielicznym udaje się to ostatnie.
                                                                      Logan Pearsall Smith

3 komentarze:

Gdy zostawisz swój komentarz na pewno do Ciebie zajrzę, a jeśli dodasz mnie do obserwowanych sprawisz mi tym przyjemność, a ja się odwdzięczę.

Czasami praca nie pozwala mi przez kilka dni, a nawet tygodni zaglądać na bloga, zatem proszę o wyrozumiałość:)